Hlavní navigace

Digi Monitor se zaregistroval na pražské radnici

12. 3. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
12. 3. 2007

Institut monitorující počet digitálních přijímačů mezi občany a dohlížející nad dalšími ukazateli digitalizace – Digi Monitor – bude zájmovým sdružením právnických osob. Právě takovou právní formu mu zvolila zakládající Česká asociace kompetitivních komunikací (ČAKK) a realizovala potřebné administrativní kroky se souhlasem dalších spoluzakladatelů, mezi než patří společnosti Czech Digital Group, Telefónica O2 Czech Republic, Rohde & Schwarz a UPC ČR. ČAKK si podle informací serveru Parabola.cz registrovala zájmové sdružení Digi Monitor 8. března na magistrátu hlavního města Prahy.

Podrobností o nově vznikajícím útvaru je zatím málo. Dostupné informace jsme pro čtenáře DigiZone.cz shrnuli už ve článku z 15. února. Předsedou sdružení je bývalý tiskový mluvčí operátora T-Mobile a člen Asociace provozovatelů mobilních sítí Aleš Janků. ČAKK má pro Digi Monitor registrovanou také webovou adresu www.digimonitor­.cz, zatím tu ale schází jakýkoli obsah. Plnohodnotného představení se dočkáme proto nejspíš až 23. dubna, kdy začíná 8. výroční konference ČAKK.

Autor článku

Autor pracoval do ledna 2011 ve zpravodajství TV Z1. V redakci DigiZone.cz působil od startu v říjnu 2005 do dubna 2008 jako redaktor, pak i zástupce šéfredaktora.