Hlavní navigace

Digi TV poslední satelitní službou bez Nat Geo Wild v češtině

1. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Logo satelitní digitální platformy DVB-S Autor: 115393
1. 3. 2011

Satelitní služba Digi TV je poslední takovouto platformou, která šíří dokumentární stanici Nat Geo Wild bez české podpory, respektive tuzemské audio stopy. Dnes k tomuto kroku přistoupila konkurenční UPC Direct, a tak mohou i její zákazníci sledovat dokumenty na tomto programu v českém znění, popřípadě si zvolit titulky. Ty byly dostupné již předtím.

ČTĚTE TAKÉ: Satelitní Digi TV šíří ČT 24 a další programy bez příznaku širokoúhlosti

Digi TV vysílá program Nat Geo Wild pouze v originálním znění (angličtině) a maďarštině. Rumunský provozovatel tak i po několika měsících od spuštění českého jazyka u tohoto dokumentárního kanálu dokazuje, že tuzemský trh pro něho není příliš důležitý, a to přesto, že v České republice jde o satelitní službu, která má nejvíce platících zákazníků. O této skutečnosti ostatně svědčí i aktuální stav takzvaného WSS – automatického přepínání formátu ze 4:3 na 16:9, o kterém jsme vás informovali již dopoledne.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).