Hlavní navigace

Digi TV vyřadila další program a upravila seznam stanic v certifikova­ných boxech

Lukáš Polák

Vzhledem k tomu, že novinky, které klienty operátora příliš nepotěší, byly reflektovány také na oficiálních boxech, došlo ke snížení počtu programových pozic.

Doba čtení: 1 minuta

Rumunská satelitní služba Digi TV přistoupila k další změně v programové nabídce týkající se klientů v České republice. Od včerejška nemohou zákazníci tohoto operátora sledovat maďarskou stanici RTL+. Ta byla v oficiálních boxech firmy dostupná na programové pozici 60. RTL+ je tak v krátké době dalším programem, který zmizel z jeho nabídky. Od 1. ledna 2015 se firma rozhodla svým klientům dále neposkytovat tematický kanál Universal Channel, který byl dostupný na programových pozicích 42 a 43 ve dvou verzích – s maďarskými a českými reklamami. Změny už byly zaneseny také na webové stránky služby.

NMI18_Sedivy

Ukázka z vysílání maďarské stanice RTL+
Autor: repro foto RTL+

Ukázka z vysílání maďarské stanice RTL+

K TÉMATU: Satelitní služba Digi TV odpojila Universal Channel, jednání o šíření ztroskotala

Vzhledem k tomu, že novinky, které klienty operátora příliš nepotěší, byly reflektovány také na oficiálních boxech, došlo ke snížení počtu programových pozic z dosavadních jednasedmdesáti na osmašedesát. Tři místa, která z boxů zmizela, byla právě rezervována pro Universal Channela Czech and Slovak, Universal Channel Central Europe a RTL+. Zákazníci Digi TV musí brát tuto službu jako nízkonákladový produkt. Přesto, že operátor zařadil nedávno do své nabídky programy ve vysokém rozlišení (HD) – jde konkrétně o Digi Sport 1 HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD a National Geographic Channel HD – k navýšení ceny nedošlo. Kompletní nabídka Digi TV vyjde měsíčně na 260 korun.

Našli jste v článku chybu?