Hlavní navigace

Digitální kabelová televize UPC se obohatila o stanici France 24

28. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

28. 5. 2010

Francouzskou verzi kanálu France 24 zpřístupnila včera dopoledne ve své nabídce digitální kabelové televize společnost UPC Česká republika. Stalo se tak okamžitě poté, co operátor obdržel povolení šířit tento program od tuzemského regulátora, Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV). Stanice je součástí nabídek Standard, Supreme a News.

K TÉMATU: UPC může do kabelu zařadit programy Doku CS, Kino CS a Muzika CS

France 24 vysílá taktéž i ve verzi anglické a arabské. Všechny tři jsou ale českému divákovi dostupné pouze na satelitu nebo jako live stream prostřednictvím mobilního telefonu iPhone. Tento zpravodajský program nabízí pohled na mezinárodní události francouzskýma očima a zprostředkovává diskuse a názory známých tamních a světových osobností. Každou půlhodinu přináší desetiminutový zpravodajský blok a dále investigativní reportáže nebo hlubší analýzy. Aktuálně je zákazníkům UPC Digital dostupných 102 televizních programů.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.