Hlavní navigace

Digitální televize Z 1 se omluvila divákům za technické problémy

9. 6. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
9. 6. 2008

Nová zpravodajská televize Z 1 včera rozeslala novinářům tiskovou zprávu, v níž se omlouvá svým divákům za technické problémy, které doprovázely minulý týden její vysílání. Se startem našeho vysílání se objevily problémy, které nebylo možné odhalit při vysílání do zdi. Divákům se za ně omlouváme a věříme, že jim to vynahradíme naší plnou programovou nabídkou, řekl při této příležitosti Vít Novotný, výrobně-technický ředitel Z1. O problémech ve vysílání jsme vás informovali v článku z minulého týdne.

ebf - tip do článku - debata

Od dnešního dne zároveň nabídne Z 1 tzv. plný program. Končí tím úvodní fáze nástupu této zpravodajské televize, která zahájila vysílání v neděli 1. června. Týdně uvidí diváci v premiéře 27 diskusních pořadů, deset tematických magazínů a sedm dokumentů. Z nich je možné jmenovat např. Organizovaný zločin: Drogy; Nová Čína: Čínští milionáři nebo Blížící se katastrofy: Dopad asteroidu.

Signál Z1 si mohou prostřednictvím pozemního digitálního vysílání naladit diváci v Praze a středních Čechách (46. kanál), v Brně (59. kanál.), v Plzni (52. kanál) a v Ostravě (54. kanál), kde Z1 vysílá také v multiplexu BTV v Klimkovicích. Prostřednictvím satelitu, kabelu, IPTV a na internetové adrese www.z1tv.cz je stanice dostupná na celém území ČR.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).