Hlavní navigace

DigiZone.cz aktualizoval přílohy Regiony a mapy pokrytí multiplexů

21. 5. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
21. 5. 2008

Zahájení zemského digitálního vysílání televize Prima v Brně, předpokládaný start digitálního vysílání této stanice, hudebního kanálu Óčko a zpravodajské televize Z 1 tamtéž, v Ostravě a Plzni, ale také přesnější plány České televize na zavádění jejího veřejnoprávního multiplexu a vydání Technického plánu přechodu (TPP) přimělo redakci DigiZone.cz k zásadní aktualizaci stálých příloh Regiony a map pokrytí jednotlivých zemských digitálních sítí.

V příloze Regiony jsme aktualizovali složení přechodného multiplexu B, který nově označujeme jako zemskou digitální síť 3 (postupně přecházíme na označování podle TPP – tedy veřejnoprávní multiplex je síť 1, nynější multiplex A je síť 2, multiplex B se přejmenovává na síť 3 a multiplex C na síť 4) a doplnili její pokrytí v Brně a předpokládané pokrytí v Ostravě a Plzni.

KL24

Samostatnou stránku v rámci přílohy Regiony získala Plzeň, u níž uvádíme nejen předpokládané pokrytí multiplexem 3, v němž bude od června digitálně vysílat Prima, ale také veřejnoprávního multiplexu České televize a Českého rozhlasu. Zároveň jsme u jednotlivých multiplexů aktualizovali tabulky technických parametrů vysílání, provozovaných vysílačů a rozdělení datových toků.

Rádi přijmeme jakékoli připomínky a nápady na doplnění stávající podoby obou příloh.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).