Hlavní navigace

Discovery dá unikátní dokument o přípravách fotbalového Eura 2012

7. 3. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
7. 3. 2012

Speciální dvoudílný dokument o přípravách letošního Mistrovství Evropy ve fotbale, které proběhne v červnu a červenci v Polsku a na Ukrajině, chystá na květen placený kabelový a satelitní program Discovery Channel. Pořad s názvem Mistrovství Evropy – Přípravy vrcholí tak diváci uvidí zhruba měsíc před začátkem Eura 2012, informovala mediální zástupkyně Discovery pro Českou republiku Veronika Pešková.

K TÉMATU: ČT HD skončila, ať žije ČT 1 HD? A na fotbalové Euro v HD kvalitě zapomeňte

Pořad Mistrovství Evropy – Přípravy vrcholí zavede naše diváky do zákulisí evropského mistrovství ve fotbale, ukáže jim nejen jak probíhají poslední přípravy, ale také co všechno je potřeba po technické stránce zajistit, aby celý šampionát proběhl hladce. Organizátoři si moc dobře uvědomují, že se jedná o největší událost sezóny, proto přípravám věnují spoustu času a energie, sdělila ředitelka dokumentárních kanálů Discovery Networks pro střední Evropu Barbara Bilinska.

ČTĚTE TAKÉ: Česká televize bez Eura v HD? Nezoufejte, existuje několik řešení

Marketing Meeting balicek

Myslím si, že tento dokument bude zajímavý nejen pro diváky z Ukrajiny a Polska, které jsou pořadatelskými zeměmi, ale také pro miliardy fotbalových fanoušků po celém světě, kteří jsou již jistě nedočkaví, dodala Bilinska. Pořad bude odvysílán ve více než 100 zemích napříč celou Evropou (včetně fotbalových kolébek jako je Velká Británie, Nizozemsko a Itálie), na své si přijdou také fotbaloví fanoušci v Severní Africe, na Blízkém východě i v asijsko-pacifické oblasti, doplnil Discovery Channel.

Dokument obsahuje nejen unikátní záběry stadionů v Polsku a Ukrajině, ale také rozhovory s inženýry a techniky, kteří se účastnili staveb. Pořad je rovněž doplněn leteckými snímky a 3D počítačovými animacemi, které pomáhaly přivést k životu stadiony pro Euro 2012.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).