Hlavní navigace

Discovery Networks provedla plánovanou změnu kanálu TLC, včetně Česka

4. 11. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Verze, které se změna týká, je označována jako pan-regionální. Kromě České republiky je dostupná například i na Slovensku, v Maďarsku a řadě dalších zemí.

Společnost Discovery Networks, která je na českémslovenském trhu provozovatelem několika kanálů pod hlavičkou Discovery, Animal Planet a TLC, dnes provedla avizovanou změnu vizuálu a loga poslední jmenované stanice, o níž informoval server DigiZone.cz již v pátek. Změna se týká téměř všech identifikačních a promo spotů tohoto programu a pochopitelně i loga. Zachována byla bílá písmena T, L a C v červených polích, logo už ale na obrazovce nepůsobí plasticky a je průhlednější, než tomu bylo v minulosti.

BRANDstorming tip2

ČTĚTE TAKÉ: Dokumentární kanál TLC od Discovery čeká proměna loga a vizuálu

Verze kanálu, která je dostupná v České republice a na Slovensku je označována jako pan-regionální. Diváci se tedy mohou v upoutávkách setkat s angličtinou. Termíny jsou uváděny kromě CET (středoevropský čas) také v CAT (Central Africa Time – Afrika) a času pro Portugalsko. Upoutávky jsou nadále namluveny v angličtině. Čeština, případně slovenština, je aktivní pouze během jednotlivých dokumentů. S písmeny T, L a C se více pracuje také v jednotlivých upoutávkách, kdy se objevují na jejich začátku i konci.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).