Hlavní navigace

Dnes začíná v Praze dvoudenní akce HDTV Forum

21. 4. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
21. 4. 2009

Dvoudenní akce s názvem HDTV Forum začíná dnes v pražském hotelu Corinthia Towers. Tu pořádá ve spolupráci s kabelovým a satelitním operátorem UPC Česká republika Česká asociace elektronických komunikací (ČAEK). Jak již z názvu vyplývá, akce bude věnovaná televiznímu vysílání ve vysokém rozlišení.

HDTV Forum 2009 je určeno všem provozovatelům digitálních kabelových a satelitních televizí, výrobcům a zástupcům televizních HD programů i veřejnosti, a to především té odborné. V rámci akce proběhne také obvyklá dvoudenní konference. A s čím hosty a odborníky seznámí hostitelé v úterý? Např. s pirátstvím na kabelových a satelitních platformách.

BRANDstorming tip2

Chybět nebude ani několik panelových diskusí na téma standardizace koncových zařízení nebo Mobilní komunikační sítě. Dnešní den na HDTV Foru je volně, tedy zdarma, přístupný zejména odborné veřejnosti, upozornil server DigiZone.cz mluvčí společnosti UPC ČR František Malina. Soutěžně s konferencí se také zájemci setkají s celou řadou vystavovatelů jako je Skylink, Chello Central Europe, Mattes AD atd.

Server DigiZone.cz bude akci sledovat a přinese vám z ní informace v podobě aktualit.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).