Hlavní navigace

Dokumentární kanál Nat Geo Wild zahájil vysílání v češtině

7. 4. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
7. 4. 2010

1. dubna zahájil vysílání v českém jazyce nejen dokumentární program National Geographic, ale také jeho sesterská stanice Nat Geo Wild. Server DigiZone.cz o tom informoval jeho čtenář Stanislav Stodola. Tato skutečnost je zajímavá tím, že nebyla společností Channels, zástupce tohoto kanálu v České republice a na Slovensku, vůbec komunikovaná. Od počátku chystané lokalizace se mluvilo pouze o programu National Geographic.

Nat Geo Wild však není dostupný v českém jazyce u všech operátorů. Zatímco například u satelitních platforem CS Link a Skylink je na výběr pouze anglická stopa, v digitální kabelové síti společnosti UPC Česká republika je k dispozici kromě češtiny také polština a ruština. O lokalizaci tohoto kanálu do češtiny se můžete přesvědčit na videu ze serveru YouTube, které přikládáme níže. Nat Geo Wild se orientuje na pořady z divoké přírody a budoucnost naší planety. Přináší dokumenty o zemětřeseních, hurikánech, sopečné činnosti i tsunami. Vysílá 24 hodin denně.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.