Hlavní navigace

Dokumentární stanice TLC a ID vysílají maďarskou reklamu, ale pouze na satelitu

6. 2. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Pozorný divák může od sebe odlišit dvě verze kanálu Investigation Discovery díky jejich logu. Satelitní mutace má logo menší, kabelová a IPTV podoba zůstala beze změny.

Dokumentární kanály TLC a ID: Investigation Discovery začaly vysílat od února maďarské reklamy. Změna se však týká pouze zákazníků placených služeb, kteří jsou odkázání na satelitní příjem. Důvodem k tomuto kroku je skutečnost, že společnost Discovery Networks začala právě pro maďarský trh nabízet prodej reklamního času. Komerční přestávky dostala na starosti společnost r-time, která se v této zemi Discovery stará o reklamní trh. Důvodem k nasazení komerčních přestávek na těchto stanicích byla pozitivní reakce na obě stanice a výsledky jejich sledovanosti realizované společností Nielsen.

BRAND23 Workshop

Z ARCHIVU: Tematický kanál TLC od Discovery začne vysílat v Bavorsku pozemní cestou

Stanice TLC a Investigation Discovery jsou již dobře etablované a oblíbené značky na maďarském trhu. Zahájení prodeje reklamy na těchto kanálech je důležitým mezníkem v působení v Maďarsku a ukázkou toho, jak je tento trh pro nás významný, uvedla Dorota Zurkowska-Bytner, viceprezidentka prodeje společnosti Discovery Networks CEEMEA (region střední a východní Evropa, Blízký východ a Asie, pozn. red.). Aktuálně jsou tak na českém a slovenském trhu dostupné dvě verze těchto programů. Mutaci s maďarskými reklamami má ve své nabídce satelitní operátor freeSAT.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).