Hlavní navigace

Doporučování uživatelů na Twitteru je už v plném proudu

9. 8. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Již všichni uživatelé mikroblogovací platformy Twitter by měli mít k dispozici funkce pro doporučování dalších mikroblogů, jejichž obsah by je mohl zajímat. O přípravě této funkce jsme vás již informovali. K vytipování dalších potenciálně zajímavých mikroblogů Twitter používá mj. analýzu provázání uživatelů (kdo koho sleduje, resp. kdo čte čí příspěvky). Relevance je tedy závislá na tom, jaké uživatele máte mezi následovanými. Pokud si mezi ně přidáte téměř kohokoliv, tak samozřejmě míra…

Již všichni uživatelé mikroblogovací platformy Twitter by měli mít k dispozici funkce pro doporučování dalších mikroblogů, jejichž obsah by je mohl zajímat. O přípravě této funkce jsme vás již informovali. K vytipování dalších potenciálně zajímavých mikroblogů Twitter používá mj. analýzu provázání uživatelů (kdo koho sleduje, resp. kdo čte čí příspěvky). Relevance je tedy závislá na tom, jaké uživatele máte mezi následovanými. Pokud si mezi ně přidáte téměř kohokoliv, tak samozřejmě míra přínosu tipů na jiné mikroblogy prudce klesá.

S tipy se lze po přihlášení setkat na nové kartě Suggestions for you v rámci stránky Find People. Zobrazují se také v profilech uživatelů, tedy vlastně u jednotlivých mikroblogů. Pokud se přihlásíte k následování nového uživatele, tak se nyní nově pod textem s potvrzením zahájení následování zobrazí tipy na tři další potenciálně zajímavé mikroblogy v rámci Twitteru.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).