Hlavní navigace

Družice Astra 23.5 opět bez EPG na některých programech

8. 12. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
8. 12. 2008

DOPLNĚNO Satelitní platforma Skylink se potýká dnes ráno s výpadkem elektronického programového průvodce (EPG) u některých programů. Ač dostali začátkem minulého týdne abonenti tohoto balíku kanálů příjemný dárek, ten je v současné době u mnoho programů opět nedostupný. Jde např. o Public, Filmboxy, Nostalgii, Novu Cinemu nebo slovenskou JOJ Plus. EPG se nadále vysílá např. u Novy HD, zpravodajské Z1, Dvojky nebo kanálů Viasat a JimJam.

ICTZ23

Pracoviště Skylinku začalo na popud serveru DigiZone.cz problém řešit a pracuje na jeho odstranění. Platforma se s výpadkem EPG potýkala několikrát již v minulosti, a to právě především u kanálů Filmbox. Zde byl elektronický průvodce dostupný dlouhou dobu s názvy pořadů včetně podrobných anotací, ale později tuto podobu nahradily pouze české a originální názvy, od minulého týdne bylo EPG opět v plné podobě, a to na všech kanálech ve Skylinku.

AKTUALIZOVÁNO – Během dopoledne se podařilo elektronického průvodce zprovoznit a nyní je dostupný opět na všech kanálech, které ho předtím obsahovaly.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.