Hlavní navigace

DVTV se dostalo do další televizní nabídky. Tentokrát u UPC

Jan Beránek

Internetový obsah postupně proniká k velkým poskytovatelům. Po O2 se k tomuto kroku odhodlalo i UPC.

Ve videotéce My Prime se uhnízdilo trio Drtinová-Horký-Veselovský. Od začátku června je k dispozici čtyřicítka nejsledovanějších rozhovorů letošního roku. 

„Publicistické pořady nám doposud chyběly. Průběžně budeme vyhodnocovat reakce diváků a sledovanost DVTV a podle toho se budeme rozhodovat o případném zařazení dalších videí,“ tvrdí marketingový ředitel UPC Jan Kohout

DVTV není jediný internetový videoobsah, který poslední dobou proniká do světa velkých poskytovatelů. Od začátku června se na televizních obrazovkách prohání i videoserver Playtvak.cz. A to v rámci nabídky O2TV, kde už DVTV běží také. 

Content 2017 - tip Footshop

„Obsah kanálu Playtvak.cz bude na O2 TV dostupný od chvíle jeho zveřejnění on-line, a to až 90 dnů. Jednotlivá videa zde budou řazena podle obvyklých parametrů typu žánru, oblíbenosti či počtu přehrání,“ říká šéf videoobsahu Babišova vydavatelství Vladimír Mužík.

Kolem televize začíná kroužit i Seznam, který minulý týden představil svůj „televizní hack“. Má sice svůj kanál ve čtvrtém multiplexu, ale na něm je jen spouštěč HbbTV aplikace, která aktuálně přehrává nabídku Stream.cz. 

Našli jste v článku chybu?
12. 6. 2016 14:48
hil (neregistrovaný)

Většina přístupů na jejich videa je omylem, když se místo článku objeví video, lidi utečou...

8. 6. 2016 16:32
Nnnn (neregistrovaný)

kdysi byl Veselovský to nej na českém mediálním prostoru

asi Bakala to chytře vymyslel, když jej zkompromitoval spojením s Drtinovou a zkohochlebajíš-zoval jej, už se na to nedá dívat...