Hlavní navigace

E-banking Komerční banky má ve Windows Vista problémy

Jiří Macich ml.

Internetové bankovnictví Komerční banky není funkční pod Windows Vista s Internet Explorerem 7. Jelikož není stále k dispozici ani slibovaná podpora alternativních webových prohlížečů, na uživatele Windows Vista tedy čekají při ovládání konta u Komerční banky přes Internet nepříjemnosti. Windows Vista se přitom veřejně testovala mnoho měsíců před svým vypuštěním na trh. S nejvýznamnějšími bankovními institucemi jsme spolupracovali a poskytovali jim technickou podporu. V několika případech jsme…

Internetové bankovnictví Komerční banky není funkční pod Windows Vista s Internet Explorerem 7. Jelikož není stále k dispozici ani slibovaná podpora alternativních webových prohlížečů, na uživatele Windows Vista tedy čekají při ovládání konta u Komerční banky přes Internet nepříjemnosti. Windows Vista se přitom veřejně testovala mnoho měsíců před svým vypuštěním na trh. S nejvýznamnějšími bankovními institucemi jsme spolupracovali a poskytovali jim technickou podporu. V několika případech jsme se rovněž podíleli přímo na testování jejich aplikace, uvedla pro Aktuálně.cz tisková mluvčí českého Microsoftu Markéta Kuklová. Neupřesnila však, jestli mezi ně patřila i Komerční banka. Ta slibuje nápravu do konce roku 2007, což z pohledů klientů, kteří si už pořídili Windows Vista, pravděpodobně nezní jako nějaké brzké řešení vzniklých problémů. (Aktuálně.cz)

Našli jste v článku chybu?
16. 4. 2007 17:14
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Já jsem neřešil, JAK to ostatní banky vyřešily. Pokud shledaly Javu jako problém, je logické, že na to šly jinak. Podstatný vidím závěr - všichni se s tím vypořádali, Komerční banka to neumí.
16. 4. 2007 16:42
uživatel si přál zůstat v anonymitě
To není tak úplně přesné - většina bank se na Javu na webu vybodla.