Hlavní navigace

eBay koupil Svpply, něco na způsob Pinterestu, určené k objevování zboží ke koupi

7. 9. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Svpply – svpply.com -je „product discovery site“. Na první pohled vypadá jako e-shop (mimo to, že vypadá tak trochu jako sociální služby jménem Pinterest.com), ale ve skutečnosti je to jenom dobře vypadající (a jednoduše fungující) „katalog“ zboží všeho druhu. Objevovat ho můžete výběrem kategorií, spoléháním se na vizuální přístup (prostě co vás zaujme), vyhledáváním či sledováním žebříčků. Samozřejmě nechybí ani sociální „vrstva“ v podobě budování okruhu přítel, označováním výrobků pro…

Svpply – svpply.com -je „product discovery site“. Na první pohled vypadá jako e-shop (mimo to, že vypadá tak trochu jako sociální služby jménem Pinterest.com), ale ve skutečnosti je to jenom dobře vypadající (a jednoduše fungující) „katalog“ zboží všeho druhu. Objevovat ho můžete výběrem kategorií, spoléháním se na vizuální přístup (prostě co vás zaujme), vyhledáváním či sledováním žebříčků. Samozřejmě nechybí ani sociální „vrstva“ v podobě budování okruhu přítel, označováním výrobků pro pozdějších využití, ale také pro naznačení, nakolik jsou populární.

cif - debata 2

Svpply, podle vlastních slov, doplňuje den co den do katalog na 3 tisícovky výrobků a v katalogu najdete přes 1.1 milionu různého zboží z více než 70 tisíc obchodů. Doposud získala společnost 55 tisíc dolarů investic (Ron Conway, Founder Colective a další). Akvizice by neměla znamenat konec Svpply.com, tedy alespoň podle prohlášení Svpply týmu – ten by se nicméně měl přesunout do eBay a začít pracovat na něčem novém (přímo v New Yorku)

Zdroj: eBay Inc. Acquires Svpply

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).