Hlavní navigace

eClub ČVUT vyhlásil soutěž o nejlepší aplikace pro Samsung Galaxy Tab a Galaxy Note

22. 8. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Projekt eClub ČVUT vyhlásil soutěž o nejlepší aplikaci pro Samsung Galaxy Tab a Galaxy Note. Do konce října se mohou přihlásit maximálně tříčlenné týmy, ve kterých je alespoň jeden vysokoškolský student.

eClub ČVUT, který chce motivovat studenty, aby se pustili do vlastního podnikání, připravil ve spolupráci se společností Samsung soutěž o nejlepší aplikaci ve dvou kategoriích: tablety GalaxyTab a přístroje Galaxy Note. 

Jako další formu podpory mladých podnikavců jsme se rozhodli vyhlásit soutěž, ve které se dají vyhrát nejen hodnotné ceny, ale také stipendium nebo přístup na vybrané akce v akcelerátoru Node 5, říká zakladatel a vedoucí eClubu Jan Šedivý z katedry kybernetiky Fakulty elektrotechnické ČVUT a dodává: Hlavním přínosem naší soutěže je skutečnost, že se vítězné aplikace dostanou přímo ke koncovým uživatelům produktů Samsung. Všechny aplikace musí splňovat podmínky pro uveřejnění v obchodě s aplikacemi SamsungApps, neboť vítězné aplikace pak budou na půl roku součástí nabídky tohoto obchodu. Pak je ovšem autoři budou moci nabízet ke stažení sami, nebo budou mít právo je prodat třetí straně. Takto nastavený model je jistě zajímavý jak z hlediska propagace, tak z hlediska monetarizace.

Do soutěže se mohou přihlásit týmy, které mají maximálně tři členy. Alespoň jeden z členů týmu musí být v akademickém roce 2011/12 studovat na některé české univerzitě. Počítají se mezi ně i studenti, kteří v tomto roce úspěšně zakončili své studium na tuzemské vysoké škole. 

Do soutěže se nemohou přihlásit aplikace a týmy, které už někdy v minulosti byly oceněny v rámci jiných soutěží. Aplikace nesmí být před přihlášením do soutěže dostupná na Google Play. Soutěžní projekty, jejichž podnikatelský plán bude třeba obhájit před mezinárodní porotou, je možné přihlásit do 1. 11. 2012. 

CIF23

V každé z kategorií vybere porota tři nejlepší týmy, které obdrží 20, 15 a 10 tisíc korun. Každý člen oceněných týmů navíc získá Galaxy Tab nebo Galaxy Note.

Zdroj: tisková zpráva

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).