Hlavní navigace

Erotický kanál Hustler TV přejde konečně na širokoúhlý for­mát 16:9

Lukáš Polák

Konkurence erotických stanic v obou zemích bývalé federace je relativně velká. Mezi nejznámější značky v placených službách patří Brazzers, Penthouse a Playboy.

Doba čtení: 1 minuta

Erotická televize Hustler TV, kterou na českém a slovenském trhu zastupuje při jednání s operátory společnost Axocom, začne od 30. listopadu vysílat v širokoúhlém formátu 16:9. Zatímco u Hustler HD (dříve Hustler 3D) byl tento poměr stran díky vysokém rozlišení (HDTV) již od samého počátku samozřejmostí, vysílání „klasického“ Hustleru bylo poměrně zarážející. Jednou z posledních erotických televizí, která na českém a slovenském trhu zůstane nadále ve formátu 4:3, je Private TV.

ČTĚTE TAKÉ: Erotický kanál Hustler HD 3D dostupný i v Česku upravil název a své logo

Konkurence erotických stanic v obou zemích bývalé federace je relativně velká. Českou produkci zastupuje s Leo TV společnost PK 62, která je taktéž provozovatelem tematického programu Extasy. Ten nedávno pronikl například do služby Sledování TV a je k dispozici jak samostatně, tak i na sdílené programové pozici. Mezi nejznámější programy na českém trhu, které zastupují žánr „zábavy pro dospělé“, jsou Private TV, Redlight, Brazzers TV Europe, Reality Kings TV, Vivid TV Europe, Penthouse HD, Playboy TV a některé další.

Našli jste v článku chybu?