Hlavní navigace

Eset nabídne také balíček s firewallem a antispamem

16. 3. 2007
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Slovenská softwarová společnost Eset (tvůrce antiviru NOD32) se hodlá zařadit do stále početnější skupiny bezpečnostních firem nabízejících programové balíky pro komplexní zabezpečení počítače. Na veletrhu CeBIT byla prezentována betaverze nového balíku Eset Smart Security skládajícího se z antivirového a antispywarového nástroje, antispamového filtru a osobního firewallu. Eset slibuje dvě verze uživatelského rozhraní (pro laiky a odborníky), nízkou zátěž systému, plnou spolupráci všech částí…

Slovenská softwarová společnost Eset (tvůrce antiviru NOD32) se hodlá zařadit do stále početnější skupiny bezpečnostních firem nabízejících programové balíky pro komplexní zabezpečení počítače. Na veletrhu CeBIT byla prezentována betaverze nového balíku Eset Smart Security skládajícího se z antivirového a antispywarového nástroje, antispamového filtru a osobního firewallu. Eset slibuje dvě verze uživatelského rozhraní (pro laiky a odborníky), nízkou zátěž systému, plnou spolupráci všech částí balíku a snadnou pravidelnou aktualizaci. (Tisková zpráva)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).