Hlavní navigace

ESET SmartSecurity 4.2 nejen s vylepšeným firewallem

15. 3. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost ESET uvedla na trh ostrou verzi svého bezpečnostního balíku ESET SmartSecurity 4.2, o jehož přípravách jsme vás již informovali. Vylepšeny byly prakticky všechny klíčové části včetně antivirové a antispywarové ochrany a ochrany před nevyžádanými reklamními e-maily. Osobní firewall nyní podporuje práci s profily. Novinkou je též plná podpora pro Windows Automated Installation Kit 2.0 pro Windows 7. Vylepšen byl i HTTP skener. ESET SmartSecurity 4.2 je k dispozici pro uživatele…

Společnost ESET uvedla na trh ostrou verzi svého bezpečnostního balíku ESET SmartSecurity 4.2, o jehož přípravách jsme vás již informovali. Vylepšeny byly prakticky všechny klíčové části včetně antivirové a antispywarové ochrany a ochrany před nevyžádanými reklamními e-maily. Osobní firewall nyní podporuje práci s profily. Novinkou je též plná podpora pro Windows Automated Installation Kit 2.0 pro Windows 7. Vylepšen byl i HTTP skener. ESET SmartSecurity 4.2 je k dispozici pro uživatele předchozí verze zdarma. ESET doporučuje nejdříve starší verzi kompletně odinstalovat a teprve pak přistoupit k instalaci této nejnovější verze.

ESET zároveň představil zbrusu nový produkt, kterým je ESET Mail Security for Microsoft Exchange Server pro ochranu elektronické pošty v korporátním prostředí. Oproti svému předchůdci vedle vylepšené antimalwarové ochrany a nové anti-stealth technologie pro boj s rootkity nabízí také antispamovou ochranu kombinující více filtračních technologií a postupů (RBL, DNSBL, Fingerprinting, Reputation Checking, Content Analysis, Bayesian Filtering, Manual). Greylisting je v ESET Mail Security for Microsoft Exchange Server přidaný jako volitelná vrstva. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).