Hlavní navigace

ETARGET díky licenční spolupráci také v latinskoamerické Kolumbii

30. 10. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Reklamní systém ETARGET testuje nový koncept pro expanzi do světa na bázi licenční spolupráce. Síť kontextové reklamy pod značkou ETARGET se tak objeví i v pro našince trochu exotické Kolumbii. Našim partnerům jsme poskytli práva na používání značky, dodali jsme jim technické rozhraní a know-how. Jde o zkušené internetové podnikatele. Jeden z nich je původem z Maďarska, kde byl naším pravidelným inzerentem. Tato licence je prvním experimentem, a pokud se podaří, rádi půjdeme stejným způsobem i…

Reklamní systém ETARGET testuje nový koncept pro expanzi do světa na bázi licenční spolupráce. Síť kontextové reklamy pod značkou ETARGET se tak objeví i v pro našince trochu exotické Kolumbii. Našim partnerům jsme poskytli práva na používání značky, dodali jsme jim technické rozhraní a know-how. Jde o zkušené internetové podnikatele. Jeden z nich je původem z Maďarska, kde byl naším pravidelným inzerentem. Tato licence je prvním experimentem, a pokud se podaří, rádi půjdeme stejným způsobem i dále, vysvětluje Marcel Vašš, obchodní ředitel společnosti ETARGET.

Etarget Colombia je samostatnou právní jednotkou a „evropský“ ETARGET ji nebude finančně podporovat. Celá naše podpora je jen v oblasti technologie a know-how, jinak si partneři zabezpečují všechno sami a je to v jejich plné zodpovědnosti, dodává Marcel Vašš. ETARGET v Evropě funguje kromě České republiky a Slovenska také v Polsku, Maďarsku, Bulharsku, Rumunsku, Srbsku a Chorvatsku. (Tisková zpráva)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).