Hlavní navigace

Etarget: k textové reklamě nyní i obrázky

Jiří Macich ml.

Etarget začal na českém trhu testovat nový formát obsahové reklamy: odkazy s obrázkem. Samotné přidání obrázku je zdarma, protože i tento formát je založen na principu PPC, takže inzerenti platí až při kliknutí na odkaz. Platí, že k jednomu odkazu lze přidat jeden obrázek. Nový formát textové reklamy doplněné o obrázek Earget vyzkoušel už na maďarském, rumunském a bulharském trhu, kde také působí. Po pozitivních zkušenostech klientů jsme se rozhodli tento formát spustit i v České republice,…

Etarget začal na českém trhu testovat nový formát obsahové reklamy: odkazy s obrázkem. Samotné přidání obrázku je zdarma, protože i tento formát je založen na principu PPC, takže inzerenti platí až při kliknutí na odkaz. Platí, že k jednomu odkazu lze přidat jeden obrázek. Nový formát textové reklamy doplněné o obrázek Earget vyzkoušel už na maďarském, rumunském a bulharském trhu, kde také působí. Po pozitivních zkušenostech klientů jsme se rozhodli tento formát spustit i v České republice, uvedl Ján Šifra, marketingový manažer společnosti Etarget. Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
11. 6. 2009 1:44
Petr Bartak (neregistrovaný)
Mate nekdo zkusenost s novym formatem? Jake je CTR ve srovnani s obdobnou ciste textovou reklamou? Zlepsi to konverzni pomer? Jinak mam trochu obavy dobijet vetsi castky do etargetu, slysel jsem od chlapka z nasi optimalizacni agentury, ze etarget bude mozna zavirat kram. Udajne davaji posledni mesice velkym optimalizatorum az 50% slevy na kredit. Duvodem ma byt, ze na druhe strane naslibovali "svym" webum obrovske fixni provize a ted nemaji z ceho platit, kdyz jim propadli inzerenti.
30. 4. 2009 0:23
Petr H. (neregistrovaný)
zatim jsem videl "nazivo" obrazky u inzeratu ET jen na: http://www.filmax.cz/serialy/cerveny-trpaslik/09x03-zpatky-na-zem-iii/ nicmene podle filtru portalu by to meli byt zatim tyto servery: zoohoo.cz webgarden.cz volny.cz shopy.cz rejstrik.net pramenyzdravi.cz O2.cz kfilmu.net sports.cz dobazaru.cz proklikejte a uvidite treba neco neleznete :-) zatim to nejsou ty na ktere asi cekate, ale myslim, ze v kratke dobe budou pridavat dalsi.