Hlavní navigace

Prodejny Euronics nabídnou zákazníkům fotbalové mistrovství trojrozměrně

10. 6. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
10. 6. 2010

Síť elektroprodejen Euronics umožní sledovat svým zákazníkům a návštěvníkům mistrovství světa ve fotbale trojrozměrně. Lidem pak postačí, když si u prodavače zapůjčí 3D brýle. Ve formátu 3D se bude natáčet 25 zápasů, u kterých se očekává největší zájem veřejnosti, včetně vyřazovacích bojů a samotného finále, upozornila Marta Lipovská, která Euronics mediálně zastupuje.

ČTĚTE TAKÉ: Zbytečné 3D televizory? Bez nich by se v 3D vysílat ani nezačalo, namítají výrobci

Jako první budou moci fanoušci trojrozměrně sledovat 11. června zahajovací ceremoniál, stejně jako první duel celého mistrovství, který sehraje Jihoafrická republika s Mexikem na stadionu Soccer City. Na prodejnách Euronics se podle poskytnutých dat podařilo prodat zatím zhruba stovku 3D televizorů. Zájem však roste s tím, jak se blíží právě fotbalového mistrovství. Zvýšení odbytu očekává společnost také poté, co se objeví na trhu kromě značek Samsung a Panasonic také Sony a LG Electronics.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).