Hlavní navigace

Eurosport HD se rozšířil ve Skylinku o anglickou a maďarskou stopu

4. 5. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
4. 5. 2009

Panevrospký sportovní kanál Eurosport se ve své verzi ve vysokém rozlišení obohatil v satelitní platformě Skylink o dvě nové jazykové stopy. Kromě češtiny je nyní šířena nově také angličtina a hlavně maďarština. V prvním ze zmíněných jazyků vysílá Eurosport v originále, což je příjemným zpestřením pro ty, kteří mají raději původní znění, maďarský jazyk je zařazen záměrně.

Skylink je totiž česko-slovenskou satelitní platformou a u našich východních sousedů žije početná minorita, která právě maďarsky hovoří a rozumí. Společnosti TradeTec a Towercom se tak snaží oslovit tímto krokem další potencionální zákazníky a přiblížit se tak do konce roku rychleji k vytyčenému cíli, kterým je jeden milion aktivních abonentských karet. Jak uvedl nedávno výkonný ředitel společnosti TradeTec Jaromír Glisník, do budoucna se dá tento krok očekávat i u dalších kanálů a v nabídce by se měly dokonce objevit i maďarské stanice.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.