Hlavní navigace

Eurosport Player už je k dispozici i v herních konzolích Xbox 360

15. 7. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Provozovatel Eurosportu do svých stanic dlouhodobě investuje. Obě provozuje ve standardním i vysokém rozlišení obrazu a několikrát si vyzkoušel vysílání ve 3D.

Majitelé herních konzolí Xbox 360 mohou využívat od konce minulého týdne přehrávač Eurosport Player. Panevropská tematická televize Eurosport oznámila, že aplikace bude dostupná napříč starým kontinentem ve dvaceti zemích (překvapivě mezi nimi není Francie) ve 13 jazycích. Majitelé Xboxů budou moci nejen sledovat živé vysílání kanálů Eurosport a Eurosport 2, ale pochopitelně využívat i služby videa na vyžádání (video-on-demand), které provozovatel Eurosportu nabízí.

MM_SS3

ČTĚTE TAKÉ: Nekódovaná satelitní verze Eurosportu začala vysílat hybridní televizi HbbTV

A na které sportovní události se mohou majitelé Xboxů 360 a nainstalované aplikace Eurosport těšit? Připraveny jsou pro ně například přenosy z US Open, MotoGP Championships, atletické IAAF World Athletics Championships a německé fotbalové Bundesligy. Eurosport do nových technologií průběžně investuje. Obě verze svých kanálů dostupných v České republice a na Slovensku provozuje v HD rozlišení, několikrát si už vyzkoušel i vysílání ve 3D. Jeho německá verze nedávno spustila hybridní vysílání HbbTV.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.