Hlavní navigace

Evropa 2, Frekvence 1 a další stanice Lagardère živě v chytrých Nokiích

19. 7. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
19. 7. 2011

UVNITŘ FOTO Česká pobočka mediálního domu Lagardère zpřístupnila živé vysílání svých rozhlasových stanic také pro majitele takzvaných chytrých mobilních telefonů značky Nokia. Jde konkrétně o Evropu 2, Frekvenci 1, Rádio Bonton, Dance radio a internetový projekt pro děti s názvem Pigy.cz. Lagardère k tomuto kroku přistupuje krátce poté, co představila nové aplikace pro iPhone.

ČTĚTE TAKÉ: Frekvence 1, Evropa 2 a Rádio Bonton mají nové aplikace pro iPhone

MM socky3

Aplikaci jsme se záměrně rozhodli představit v létě, kdy nejvíce lidí odjíždí na dovolené, uvedl při této příležitosti ředitel divize digitálních médií společnosti Lagardère Active Lubor Zoufal. Společnost tak chce posluchačům podle svých slov umožnit poslech stanic, kdekoliv to bude možné – na chalupě, v autě a všude tam, kde s sebou mají mobilní telefon. Aplikace nevyžaduje naprosto žádná nastavení, kliknutím na vybranou ikonu radiové stanice z otočného panelu si uživatel rádio zapne. Příležitostí pro využití je mnoho, dodal Ondřej Švihálek ze společnosti iCom Vision, která aplikaci navrhla a vyvinula.

Rozhlasové stanice Lagardère Active už jsou dostupné i v chytrých Nokiích. (Zdroj: Lagardère)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.