Hlavní navigace

Evropa 2 slaví dvacet let vydáním speciálního časopisu Exxtra

Čtenáři deníků MF DNES a Metro našli včera v těchto tiskovinách jako přílohu speciální časopis pojmenovaný Exxtra. Ten je věnován dvaceti letům nejúspěšnějšího komerčního rádia v České republice pro mladé posluchače – Evropě 2 – která připadla na 21. března. Společnost Lagardère Active Radio si vybrala deníky skupiny Mafra media, aby připomněla posluchačům významné výročí této komerční stanice.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Digitalizace? To je předčasná otázka, říká provozní šéf Evropy 2 a Frekvence 1

Spíše než faktům, která by zajímala naše čtenáře, vsadil Exxtra na zábavnou formu. Několikastránkový sešit přináší například rozhovor s moderátory Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým, kteří zde mají show ranní show, vzpomínání prezidenta stanice Michela Fleischmanna, fotogalerii z historie a současnosti stanice nebo krátký článek věnovaný řediteli Evropy 2 Petru Vladykovi. Celým speciálním vydáním časopisu Exxtra se táhne v jeho dolní části stručná historie.

ČTĚTE TAKÉ: Impuls je rozhlasovou jedničkou, klesl však téměř o sto tisíc posluchačů

Čtenáři také mohou zavzpomínat na moderátory a tváře, které Evropou 2 prošly. Nechybí zde například Václav Moravec, pravděpodobně nejlepší moderátor politických diskusí v Česku, Vít Pokorný, který v současné době stojí za projektem televize Nova Talentmania nebo duo Miloš Pokorný a Martin Ondráček (Těžkej Pokondr), jež se úspěšně etablovalo na sousední Frekvenci 1. Časopis Exxtra si je možné prohlédnout také online na adrese Issuu.com.

Našli jste v článku chybu?