Hlavní navigace

eWorkshop Jiřího Donáta opět na Lupě

Aleš Miklík

Další eWorkshop Jiřího Donáta začíná již tuto středu 22. února a bude se tentokrát věnovat fenoménu sociálních sítí. Probereme v něm silné a slabé strany dnes nejpopulárnějších systémů „socioware“ LinkedIn, OpenBC a Orkut, a společně se zamyslíme nad tím, co dělají tyto systémy dobře a co nikoliv. Máte-li chuť se zapojit do diskuse a chcete-li si předem vytvořit na tyto aplikace svůj názor, pošlete svůj e-mail na jd@centrum.cz – autor vám obratem zašle pozvánku, která vám umožní propojit se s…

Doba čtení: 1 minuta

Další eWorkshop Jiřího Donáta začíná již tuto středu 22. února a bude se tentokrát věnovat fenoménu sociálních sítí. Probereme v něm silné a slabé strany dnes nejpopulárnějších systémů „socioware“ LinkedIn, OpenBC a Orkut, a společně se zamyslíme nad tím, co dělají tyto systémy dobře a co nikoliv. Máte-li chuť se zapojit do diskuse a chcete-li si předem vytvořit na tyto aplikace svůj názor, pošlete svůj e-mail na jd@centrum.cz – autor vám obratem zašle pozvánku, která vám umožní propojit se s jeho kontakty.

Připomeňme, že formát eWorkshopu byl na Lupě vždy velmi oblíbený a dokázal oživit kvalitní komunitu kolem serveru, zejména však „posbírat“ řadu zajimavých a neotřelých nápadů na další vývoj internetových služeb.

Našli jste v článku chybu?