Hlavní navigace

Fanda zveřejnil přehled sportovních přenosů do konce roku. Nabídne i Moto GP

21. 8. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

ROZPIS UVNITŘ Největší prostor na Fandovi dostane hokejová Tipsport extraliga. Oproti Nově Sport se pátý kanál Novy zaměří především na český sport.

Aktualizovaný přehled sportovních přenosů, které plánuje vysílat do konce letošního roku kanál Fanda, pátý program Novy, poskytnul serveru DigiZone.cz jeho ředitel Marek Kindernay, který je zároveň i šéfem Novy Sport. Z tabulky je patrné, že vůbec největší prostor na Fandovi dostane domácí hokejová Tipsport extraliga. Televize nabídne dva zápasy týdně, vždy ve středu a ve čtvrtek od 18:00 hod.

ROZHOVOR: Fanda dá české sporty, říká jeho šéf Marek Kindernay. Slibuje spolupráci s Dajto

Druhou nejčastěji vysílanou soutěží bude rovněž domácí fotbalová Gambrinus liga, kterou Fanda nasadí jednou týdně vždy v pátek od 20:00. Čtvrteční večery ve stejném čase opanuje Evropská liga UEFA. Už o tomto víkendu Fanda nabídne závody Moto GP, konkrétně Grand Prix České republiky – Moto 2 a 3 (finále bude vysílat hlavní Nova).

Cloud23

K TÉMATU: Fanda vs. Prima Cool a Nova News vs. ČT 24: Kdo s koho?

Exkluzivně na Fandovi, ale také na jeho slovenské obdobě, novém kanálu Dajto od televize Markíza, půjdou dva boxerské zápasy o titul mistra světa: 8. září duel Kličko – Charr a 6. října souboj českého boxera KonečnéhoBajsangurovem.

Sportovní přenosy na Fandovi do konce roku 2012

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).