Hlavní navigace

Fanda zveřejnil přehled sportovních přenosů do konce roku. Nabídne i Moto GP

Jan Potůček

ROZPIS UVNITŘ Největší prostor na Fandovi dostane hokejová Tipsport extraliga. Oproti Nově Sport se pátý kanál Novy zaměří především na český sport.

Doba čtení: 1 minuta

Aktualizovaný přehled sportovních přenosů, které plánuje vysílat do konce letošního roku kanál Fanda, pátý program Novy, poskytnul serveru DigiZone.cz jeho ředitel Marek Kindernay, který je zároveň i šéfem Novy Sport. Z tabulky je patrné, že vůbec největší prostor na Fandovi dostane domácí hokejová Tipsport extraliga. Televize nabídne dva zápasy týdně, vždy ve středu a ve čtvrtek od 18:00 hod.

ROZHOVOR: Fanda dá české sporty, říká jeho šéf Marek Kindernay. Slibuje spolupráci s Dajto

Druhou nejčastěji vysílanou soutěží bude rovněž domácí fotbalová Gambrinus liga, kterou Fanda nasadí jednou týdně vždy v pátek od 20:00. Čtvrteční večery ve stejném čase opanuje Evropská liga UEFA. Už o tomto víkendu Fanda nabídne závody Moto GP, konkrétně Grand Prix České republiky – Moto 2 a 3 (finále bude vysílat hlavní Nova).

K TÉMATU: Fanda vs. Prima Cool a Nova News vs. ČT 24: Kdo s koho?

Exkluzivně na Fandovi, ale také na jeho slovenské obdobě, novém kanálu Dajto od televize Markíza, půjdou dva boxerské zápasy o titul mistra světa: 8. září duel Kličko – Charr a 6. října souboj českého boxera KonečnéhoBajsangurovem.

Sportovní přenosy na Fandovi do konce roku 2012
Našli jste v článku chybu?