Hlavní navigace

Nová lokální produkce Fishing&Hunting: dokumenty Rybáři před a za kamerou

20. 9. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Dokumentární cyklus, který se objeví na obrazovce tematického kanálu poprvé příští týden, je splněním jednoho z cílů IKO TV, nabízet divákům pokud možno i lokální produkci.

Nový dokumentární cyklus „FnH – Rybáři před i za kamerou“, který se zaměří výhradně na rybáře v České republice a na Slovensku, chystá do svého vysílání zařadit tematický kanál Fishing&Hunting. Jeho cílem je, jak uvedl provozovatel stanice, vytvořit pořad s rybáři, o rybářích a především pro rybáře. Tento projekt je postaven na reportážích z domácích i mezinárodních soutěží, dokumentech o revírech na českých vodách, tematických rozhovorech se zajímavými hosty z řad profesionálních rybářů, novinkách týkajících se trendů v současném rybaření a návnadách, uvedl mediální zástupce IKO TV Jakub Zíka.

ČTĚTE TAKÉ: Podívejte se na nový vizuál tematické stanice Fishing&Hunting

Průvodci v třídílném cyklu budou dokumentaristé a rybáři ze studia Videofishing, Miroslava BečičkaStanislav Poddaný. Spoluautory projektu jsou také amatérští rybáři, kteří natočili zajímavá videa ze svých výprav za rybami. Pořad, FnH – Rybáři před i za kamerou, je pořadem, který bezezbytku splňuje požadavky diváka a zároveň posiluje jeho zainteresování do aktivit Fishing&Hunting  a vzájemnou komunikací. Přeji divákům, aby na programu Fishing&Hunting vždy nacházeli inspiraci, zábavu a informace, které hledají, uvedla při příležitosti uvedení nové lokální produkce generální ředitelka IKO Cable Erika Luzsicza.

Přehled dokumentů z cyklu „FnH – Rybáři před i za kamerou“:

24. 9. v 17:30 – 48 hodin v Polouvsí

BRANDstorming tip2

15. 10. v 17:30 – FnH – Rybáři před i za kamerou III.

22. 10. v 17:30 – Zahájení pstruhové sezóny

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).