Hlavní navigace

Flock 1.2 Beta s podporou Digg.com a nové IE7Pro 2.3

21. 5. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Máme tu dvě menší novinky ze světa prohlížečů. První bude zajímat příznivce alternativního browseru Flock. Byl totiž vydán Flock 1.2 Beta. Pokud čekáte založení na téměř hotovém Firefoxu 3.0, musíme vás bohužel zklamat. Flock 1.2 Beta stále staví na Firefoxu 2.0. Seznam novinek tedy není nikterak dlouhý. Pouze přibyla přímá podpora populární služby Digg.com, na seznamu podporovaných webmailů se ke Gmailu a Yahoo Mailu přidal také AOL Mail a nově též Flock spolupracuje s mikroblogovací službou…

Máme tu dvě menší novinky ze světa prohlížečů. První bude zajímat příznivce alternativního browseru Flock. Byl totiž vydán Flock 1.2 Beta. Pokud čekáte založení na téměř hotovém Firefoxu 3.0, musíme vás bohužel zklamat. Flock 1.2 Beta stále staví na Firefoxu 2.0. Seznam novinek tedy není nikterak dlouhý. Pouze přibyla přímá podpora populární služby Digg.com, na seznamu podporovaných webmailů se ke Gmailu a Yahoo Mailu přidal také AOL Mail a nově též Flock spolupracuje s mikroblogovací službou Pownce. Flock 1.2 Beta je k dispozici zatím jen v angličtině pro Windows, Linux i Mac a můžete jej stahovat i ze Slunečnice.cz. (JasnaPaka Blog)

Druhá aktualita se týká IE7Pro, známého rozšíření pro Internet Explorer. Vyšla totiž jeho nová verze 2.3, která přináší vedle opravy nalezených chyb také podporu pro „přednačítání“. stránek nebo správce relací s možností ukládat aktuální relaci a později se k ní kdykoliv vrátit. Změn doznal i správce stahování, který nyní podporuje drag&drop, přidání několika odkazů současně a stahování přes zabezpečený protokol HTTPS. Umí se také volitelně při stahování nového souboru zeptat na cílové umístění a zvládá přidávání časových razítek. IE7Pro 2.3 můžete stahovat také ze Slunečnice.cz. (DJ.Snail)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.