Hlavní navigace

Čtvrteční fotbalový duel AC Sparta Praha - FC Vaslui nakonec na stanici Sport 1

15. 8. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
15. 8. 2011

Zápas mezi fotbalovými týmy AC Sparta Praha a FC Vaslui odvysílá ve čtvrtek kabelový a satelitní kanál Sport 1. Informovala o tom česká pobočka společnosti Chello Central Europe, která stanici provozuje. Zápas se bude hrát v Rumunsku a Spartě v něm jde o další postup v Evropské lize UEFA. Čtvrteční duel bude k dispozici divákům s lokálním komentářem.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Začíná další ročník fotbalové Ligy mistrů. Vysílat ji bude ČT 4 i Nova Sport

Letenským se letos daří, ovšem v posledním zápase se Slováckem nepředvedli přesvědčivý výkon. O výsledku čtvrtečního duelu rozhodne především to, s jakým úspěchem se pod dohledem rumunských obránců prosadí střelec Kweuke, uvedl při této příležitosti komentátor Sportu 1 Ondřej Voršilka. Chello Central Europe v tiskové zprávě dále uvedla, že práva na tento duel nakoupila v souladu se svou dlouhodobou programovou strategií, proto se dá počítat s tím, že se bude pokoušet získat i další zápasy, o které by mohl mít český divák zájem.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.