Hlavní navigace

Fotbalový duel San Marino - Česko nakonec opravdu na ČT 2

18. 11. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
18. 11. 2008

Nejdříve to vypadalo, že čeští diváci středeční kvalifikační fotbalový zápas mezi mužstvy San Marina a České republiky vůbec neuvidí. Nakonec se na jeho vysílání domluvila s vlastníkem práv Česká televize, která však den poté oznámila, že duel na obrazovce ČT 2 nebude a včera padla v pořadu Studio fotbal zpráva, že se ho nakonec diváci přece jen dočkají. Tuto skutečnost potvrzuje i fakt, že na webu zpravodajského kanálu ČT 24 se k této události objevila aktualita.

MMF24

Veřejnoprávní stanice se za blíže nespecifikovaných podmínek dohodla na zakoupení vysílacích práv se švýcarskou agenturou Infront Sport. Švýcarský poskytovatel práv požadoval za přenos z posledního letošního utkání české reprezentace 1,25 milionu korun, což šéf sportovní redakce ČT Otakar Černý označil v minulých dnech za příliš drahé. Podmínky již dříve odmítla i Prima. O víkendu se ještě spekulovalo o jednání placeného kanálu Nova Sport.

ZMATKY OKOLO DUELU SAN MARINO – ČESKO:
Fotbalový duel San Marino – Česko nakonec odvysílá ve středu ČT
ČT nakonec fotbalový zápas mezi Českem a San Marinem neodvysílá

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).