Hlavní navigace

Francie obvinila vládu USA z hacknutí počítačů Nicolase Sarkozyho

Daniel Dočekal

Francouzský L'Express obvinil vládu Spojených Států z hacknutí několika zařízení, které patřily týmu Nicolase Sarkozyho. Zajímavé na obvinění je i to, že list tvrdí, že k hacku byl použit virus Flame. K hacku mělo dojít několik dní před druhým kolem voleb v květnu tohoto roku. Zdroj: J'Accuse: France Points Finger At U.S. Over Hacking Of Sarkozy's Computers

Francouzský L'Express obvinil vládu Spojených Států z hacknutí několika zařízení, které patřily týmu Nicolase Sarkozyho. Zajímavé na obvinění je i to, že list tvrdí, že k hacku byl použit virus Flame. K hacku mělo dojít několik dní před druhým kolem voleb v květnu tohoto roku.

Zdroj: J'Accuse: France Points Finger At U.S. Over Hacking Of Sarkozy's Computers

Našli jste v článku chybu?
22. 11. 2012 10:54
Lemra lina (neregistrovaný)

Mohl bych tady citoval mnoho pouček a vtipů o novinových titulcích, ale asi by to nepadlo na úrodnou půdu. O "faktech" v článcích vzhledem k nedostatku informací nemohu usoudit nic. Uronil jsem několik slz nad dojemným vyjádřením amerického velvyslanectví ve Francii a tím jsem "kauzu" špehovaný žabožrout ukončil. :-D

22. 11. 2012 10:51
Flasi (neregistrovaný)

Tak znova. Anglický titulek anglického článku lže (pravděpodobně, ale nejsem takový profík v angličtině, abych to tvrdil s jistotou). Český titulek českého článku lže. To je sice krásné, že to odpovídá, ale prostě se mi nelíbí, že titulek lže.

Anglický článek nelže. Český článek nelže. Fakta v obou článcích jsou v pořádku. Takže nejde o to, že by autor musel dělat nějakou extra investigativní práci a něco ověřovat.