Hlavní navigace

freeSAT by UPC Direct nabízí zákazníkům program VH1 v distribuční kvalitě

26. 3. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
26. 3. 2012

Satelitní služba freeSAT by UPC Direct dnes připojila své kódovací systémy ke kanálu VH1 v distribučním multiplexu MTV Networks na družici Thor. V praxi to znamená, že klienti tohoto operátora mají přístup k tomuto hudebnímu programu v nejvyšší možné kvalitě. Datový tok dosahuje podle sledování redakce serveru DigiZone.cz v maximu velikosti až 5,6 Mbps, průměrně to jsou přibližně 3 Mbps.

ČTĚTE TAKÉ: Kanál Da Vinci U nově v nabídce služby freeSAT by UPC Direct

BRAND

I když je program možné prozatím sledovat i na původních parametrech, dá se předpokládat, že operátor zde vysílání brzo ukončí. Kvalita obrazu na původním a novém kmitočtu je srovnatelná a je subjektivním dojmem velice dobrá. freeSAT už nabízí z distribučního multiplexu MTV Networks řadu stanic (mimo jiné MTV Hits a MTV Dance), což přináší zákazníkům tu výhodu, že je zde nejvyšší kvalita obrazu a rozlišení 720×576. VH1 hraje pop music především z posledních deseti let. Program vysílá ve formátu obrazu 4:3.

Parametry příjmu: Thor 6 (1 stupeň západně), 12226/V, SR 27500, FEC 5/6, norma DVB-S, kódování Irdeto, Nagravision, Videoguard a CryptoWorks.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).