Hlavní navigace

freeSAT zařadí jako první satelitní služba Sport 1 HD, nabídne i Šlágr TV

14. 8. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Sport 1 HD a Šlágr TV budou k dispozici v českém jazyce na pozici 125, respektive 19. Programy Jednotka HD a TV Lux ve slovenštině diváci naleznou na pozicích 127, respektive 145.

Satelitní operátor freeSAT nabídne od 7. září jako první služba tohoto typu v České republice ve své nabídce tematický kanál Sport 1 HD. Doposud ho měla v nabídce pouze společnost UPC Česká republika, a to v kabelové televizi UPC Digital. Provozovatelem freeSATu je však firma UPC DTH. Dalšími kanály, které se v nabídce satelitní služby objeví, budou Šlágr TV, Jednotka HD – první okruh Rozhlas a televize Slovenska – a TV Lux. Kromě Sportu 1 HD už jsou všechny jmenované kanály k dispozici u konkurenční služby Skylink.

KL22 hlasovani

NEPŘEHLÉDNĚTE: Satelitní služba freeSAT chce další klienty, stávající zákazníky láká na přivedení nových

Sport 1 HD a Šlágr TV budou k dispozici v českém jazyce na pozici 125, respektive 19. Programy Jednotka HD a TV Lux ve slovenštině diváci naleznou na pozicích 127, respektive 145. Sport 1 HD bude součástí balíčku freeSAT HD a ostatní budou zařazeny v balíčku freeSAT medium. Pro sledování programů ve formátu MPEG4/HD je nutné mít k dispozici MPEG4/HD satelitní přijímač. freeSATu se v České republice daří. Jeho zákaznická základna trvale roste, aktuálně se blíží k hranici 120 tisíc.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.