Hlavní navigace

Galaxie sport se omluvila za včerejší výpadek

6. 11. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

6. 11. 2007

Kabelový a satelitní program Galaxie sport včera téměř osm hodin nevysílal. V pondělí 5. listopadu se společnost GTS Novera potýkala s určitými technickými problémy, které způsobily výpadek signálu od 14:42, informovala novináře tisková manažerka Galaxie sport Eva Novotná. Na zaseklé vysílání upozornil server DigiZone.cz jeden ze čtenářů: Chtěl jsem se dívat na dohrávku Premier League, ale mám bohužel smůlu.

cif-tip-firmy

Divák přijímací signál Galaxie sport přes satelitní službu UPC Direct zaregistroval problémy včera v devět večer. Redakci DigiZone.cz poslal i screenshot [JPG, 859 kB], na kterém jsou vidět údaje z EPG neodpovídající vysílanému pořadu. Telefonoval jsem známému, co se na Galaxii sport dívá v Digi TV, a má stejný problém, dodal čtenář DigiZone.cz.

Eva Novotná v dnešní tiskové zprávě uvedla: Závadou se společnost začala neprodleně zabývat a signál byl opět obnoven ve 22:18. Připojila také omluvu postiženým divákům: Tímto se ještě jednou omlouváme za způsobené nepříjemnosti.

Autor článku

Autor pracoval do ledna 2011 ve zpravodajství TV Z1. V redakci DigiZone.cz působil od startu v říjnu 2005 do dubna 2008 jako redaktor, pak i zástupce šéfredaktora.