Hlavní navigace

Geekové jedou z Invexu do Prahy vlakem

Patrick Zandl

Jedete v pondělí 5. října. na Invex Fórum, abyste zjistili, v co se přerodil někdejší veletrh Invex? Pokud se zpět chystáte cestovat vlakem, můžete se zúčastnit akce Geek on Train. Pro účast stačí nastoupit do vlaku EC 72 Franz Schubert, jehož odjezd z brněnského hlavního nádraží je plánovaný na 18:41 (příjezd do Prahy je očekáván ve 21:31). A povezete se s různorodou skupinkou technických geeků, kteří se rovněž budou vracet do Prahy. Co z toho? To už je na vás, akci vyhlašují Adam Javůrek a…

Jedete v pondělí 5. října. na Invex Fórum, abyste zjistili, v co se přerodil někdejší veletrh Invex? Pokud se zpět chystáte cestovat vlakem, můžete se zúčastnit akce Geek on Train. Pro účast stačí nastoupit do vlaku EC 72 Franz Schubert, jehož odjezd z brněnského hlavního nádraží je plánovaný na 18:41 (příjezd do Prahy je očekáván ve 21:31). A povezete se s různorodou skupinkou technických geeků, kteří se rovněž budou vracet do Prahy. Co z toho? To už je na vás, akci vyhlašují Adam Javůrek a Martin Kopta, alespoň jejich účast je tedy zajištěná. Za Lupu se přidáme, pokud nebudeme muset autem.

Našli jste v článku chybu?
2. 10. 2009 15:12
Franta (neregistrovaný)
Proč se všechny akce musí jmenovat anglicky, aby byly cool? To se to nemůže jmenovat Geekové ve vlaku? Žiju v zahraničí a angličtina je prakticky můj první jazyk, ale stejně nedokážu pochopit, proč nejsme trochu hrdí na svůj jazyk a musíme si pro názvy chodit k angličtině.