Hlavní navigace

Glisník už má na starosti CS Link i Skylink, Klička vede marketing

9. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
9. 1. 2012

V rámci integrace satelitních operátorů CS Link a Skylink došlo k personálním změnám v nejvyšším vedení. Serveru DigiZone.cz to potvrdil Jaromír Glisník, člen představenstva společnosti TradeTec, která je v Česku provozovatelem druhé zmíněné služby. Přesto, že CS Link a Skylink doposud fungují jako dvě samostatné služby, některé funkce už jsou pro obě společné.

K TÉMATU: CS Link a Skylink se spojovat nebudou. Z partnerství však vytěží maximum

Například Glisník už není výkonným ředitelem TradeTec, stejně tak jako Daniel Klička nevykonává stejnou pozici v Media Vision, vlastníkovi CS Linku. Bývalý šéf Skylinku má nyní na starosti komunikaci obou služeb na venek a stará se také o jejich integraci, Klička naopak šéfuje v CS Linku a Skylinku marketingu. Glisník dostal na starosti obě služby pravděpodobně díky větším zkušenostem v oboru placené televize, které sahají až do začátku devadesátých let.

Content 23

ČTĚTE TAKÉ: TV Nova slučuje sesterské firmy s mateřskou CET 21, včetně Mediafaxu

Funkce výkonných ředitelů byla u obou služeb zrušena kvůli tomu, že legislativa neumožňuje, aby šéf společnosti byl zároveň členem představenstva. Teoreticky tak vedou oba operátory právě představenstva, jejichž jsou Glisník a Klička členy. Prakticky však jsou obě služby řízeny novým vlastníkem M77 Group, který oba operátory loni koupil. Přesto, že společnosti zatím popírají, že některá ze služeb do budoucna skončí, firmy už se nyní v lecčems chovají jako jeden celek. Do úvahy tak připadá i možnost, že značky zůstanou zachovány, ale budou patřit pod jednu firmu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).