Hlavní navigace

Gmail s prohledáváním laboratorních funkcí

24. 1. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Laboratoř freemailu Gmail obsahuje zhruba již šest desítek nejrůznějších experimentálních doplňujících funkcí, které si lze volitelně aktivovat. I když sám Google význam laboratoře poněkud zlehčuje označením inkubátor pro bláznivé experimenty, v řadě případů jde o významné inovace, které funkce služby rozšiřují o další zajímavosti. Proto potěší, že záplavu volitelných doplňků lze nyní konečně prohledávat.

Laboratoř freemailu Gmail obsahuje zhruba již šest desítek nejrůznějších experimentálních doplňujících funkcí, které si lze volitelně aktivovat. I když sám Google význam laboratoře poněkud zlehčuje označením inku­bátor pro bláznivé experimenty, v řadě případů jde o významné inovace, které funkce služby rozšiřují o další zajímavosti. Proto potěší, že záplavu volitelných doplňků lze nyní konečně prohledávat.

Vyhledávání doplňků v laboratoři funguje i v české verzi služby. Vyhledávací políčko je k dispozici a popisky jsou lokalizovány dlouhodobě, takže v prohledávání postupně se rozšiřující databáze doplňků nic nebrání ani uživatelům z českých luhů a hájů. Novinka je dostupná také v Google Apps.

Zdroj: Google Operating System

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).