Hlavní navigace

GTS Central Europe s novými webovými stránkami

30. 11. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Telekomunikační skupina GTS Central Europe, jejíž součástí je i tuzemský operátor GTS Novera, uvedla do provozu novou podobu svého webu na gtsce.com. Ten má fungovat jako rozcestník vedoucí ke službám jednotlivých národních operátorů. Nové stránky nabízí návštěvníkům všechny potřebné informace a zároveň jim usnadní celkovou orientaci v naší nabídce. Chceme našim klientům co nejlépe pomoci získat znalosti o našich službách na regionální a národní úrovni, tvrdí Petr Vyhnálek, manažer marketingové…

Telekomunikační skupina GTS Central Europe, jejíž součástí je i tuzemský operátor GTS Novera, uvedla do provozu novou podobu svého webu na gtsce.com. Ten má fungovat jako rozcestník vedoucí ke službám jednotlivých národních operátorů. Nové stránky nabízí návštěvníkům všechny potřebné informace a zároveň jim usnadní celkovou orientaci v naší nabídce. Chceme našim klientům co nejlépe pomoci získat znalosti o našich službách na regionální a národní úrovni, tvrdí Petr Vyhnálek, manažer marketingové komunikace společnosti GTS Novera.

Nové webové stránky kromě pozměněného designu přicházejí i s rozšířeným obsahem. Nabízejí základní informace o skupině GTS Central Europe i službách jejích jednotlivých členů. Přehled služeb je rozdělen do několika skupin: velkoobchodní nabídky, nabídky pro malé a střední podniky a nabídky pro velké organizace a firmy. Je přítomna také mapa sítě skupiny GTS Central Europe. Web je k dispozici pouze v angličtině. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.