Hlavní navigace

Hallmark začal vysílat v platformě CS Link elektronického průvodce

7. 6. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
7. 6. 2010

Elektronického programového průvodce (EPG) začal v satelitní platformě CS Link vysílat seriálový a filmový program Hallmark. Diváci tak nyní mají k dispozici informace o programovém schématu až na týden dopředu (aktuálně do neděle), a to nejen s názvem pořadu, ale také podrobnějšími anotacemi, které končí konstatováním, o jaký formát jde – životopisný, rodinný či kriminální seriál a tak dále.

ČTĚTE TAKÉ: Hallmark se v září změní na Universal Channel

V CS Linku je vysílána středoevropská (maďarská) verze Hallmarku. Stanice bude přeměněna během září tohoto roku na Universal Channel a objeví se na ní mimo jiné nové seriály. Cílem tohoto kroku je přilákat k Hallmarku pochopitelně širší divácké publikum. Výhodou bude především skutečnost, že některé populární seriály se na jeho obrazovce objeví dříve než na tuzemských stanicích, kterými je např. Prima nebo Nova. V budoucnu se počítá se samostatným feedem (mutací) pro Českou republiku.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).