Hlavní navigace

HBO už nezastupuje kanály AXN. Jejich provozovatel buduje vlastní kancelář v Polsku

17. 4. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Provozovatel kanálů HBO, společnost Time Warner, a AXN Europe Ltd. ukončily spolupráci. AXN nyní buduje vlastní kancelář ve Varšavě a shání pro ni zaměstnance.

Společnost Sony Pictures Television přestala spolupracovat s HBO Česká republika a dalšími pobočkami Time Warner. Obě firmy si nyní půjdou vlastní cestou, což znamená, že AXN už nebude v tuzemsku a u našich východních sousedů zastupováno právě HBO. Tato společnost už má tak ve svém portfoliu nyní pouze kanály HBO, HBO 2, HBO Comedy, HBO HD, Cinemax a Cinemax 2. Ohledně distribuce kanálů AXN, AXN Scifi, AXN Crime a brzy také AXN HD se musí operátoři obracet na společnost AXN Europe Ltd.

cif-tip-téma-foto

NEPŘEHLÉDNĚTE: Kanál AXN HD v České republice těsně před startem

AXN Europe Ltd. přebírá plnou odpovědnost za obchodní, marketingovou a technickou podporu svých kanálů, upozornil 6. dubna v dopise určeného obchodním partnerům, který má server DigiZone.cz k dispozici, oblastní manažer HBO Česká republika Ivan Ševčík. Podle serveru Wirtualnemedia.pl řídí AXN Europe Ltd. v současné době všechny své stanice z maďarské Budapešti, v dohledné době ale plánuje vybudovat novou kancelář v polské Varšavě. Společnost už začala hledat pro toto pracoviště zaměstnance.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.