Hlavní navigace

Horor Film budou moci zájemci sledovat i na internetu, v balíčku s CS Filmem a CS mini

14. 2. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Stanice bude dostupná v rámci Topfun videopůjčovny, respektive její sekce Topfun televize. Za Horor Film, CS Film a CS Mini zaplatí zájemce 99 korun měsíčně.

Tematický kanál Horor Film, který je dostupný zájemcům prostřednictvím satelitní služby Skylink a také v rámci digitální kabelové televize od společnosti UPC Česká republika, má i další způsob distribuce – internet. V rámci své nabídky ho šíří videopůjčovna Topfun, a to konkrétně v sekci Topfun Televize. Jde tak celkem už o šestnáctý program, který je v rámci této služby dostupný. Zájemci získají Horor Film spolu s kanály CS Film a CS Mini za měsíční poplatek 99 korun.

ICTZ23

NEPŘEHLÉDNĚTE: Jaká témata otevře TVCON 2013, konference o komerčním využití aplikací Smart TV?

Vzhledem k tomu, že se Horor Film vysílá s výše uvedenými kanály na jedné programové pozici, pouze v nočních hodinách, nemusí zájemci mezi těmito stanicemi přepínat. CS Mini vysílá od rána a následně v dopoledních hodinách, CS Film pak po zbytek dne až do půlnoci. Společnost Topfun Media tak pro šíření kanálu zvolila stejný model jako UPC v rámci kabelové televize. V blízké době by se nabídka Topfun Televize měla rozšířit i o kanály Baby TV a Travel Channel, v plánu jsou i některé hudební stanice.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.