Hlavní navigace

Hrej.cz nabízí podcast

1. 2. 2006
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Ivo Lukačovič na svém blogu oznámil, že herní internetový magazín Hrej.cz (provozovaný Seznamem) nabízí podcast. (ILBlog) Na http://www.hrej.cz/podcasty je upřesnění: Hrej podcast je série audio souborů ve formátu MP3, obsahující záznamy našich redakčních posezení nad aktuálními událostmi herní scény v uplynulém týdnu. Redaktoři a autoři Hrej.cz v něm diskutují nad aktualitami, nově vydanými hrami a připravovanými hity a svěřují se s názory na ně. Nejde o duplikaci obsahu textů, které…

Ivo Lukačovič na svém blogu oznámil, že herní internetový magazín Hrej.cz (provozovaný Seznamem) nabízí podcast. (ILBlog)

Na http://www.hrej­.cz/podcasty je upřesnění: Hrej podcast je série audio souborů ve formátu MP3, obsahující záznamy našich redakčních posezení nad aktuálními událostmi herní scény v uplynulém týdnu. Redaktoři a autoři Hrej.cz v něm diskutují nad aktualitami, nově vydanými hrami a připravovanými hity a svěřují se s názory na ně. Nejde o duplikaci obsahu textů, které pravidelně vycházejí na našem serveru, ale o jejich rozšíření a okomentování.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.