Hlavní navigace

iCollege rozjíždí program pro absolventy. Chce pomoci s byznysem

9. 6. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vzdělávací projekt zaměřený na webový byznys nabírá zájemce do dalšího semestru, ten má být plný novinek.

Na další „level“ chce iCollege, už pod vedením Petry Končelíkové, posunout své studenty a především absolventy.“Program #NextLevel nabízí absolventům iCollege možnost rozvinout jejich byznys. Je kompletně individuální, veškerý čas lektorů i hostů je v něm věnován konkrétnímu projektu daného studenta,” vysvětluje nová šéfka, která přišla z co-workingového prostoru Node5.

Podzimní semestr začíná až v polovině září. Nová osnova je zaměřená především na praktické dovednosti, které jsou pro podnikání na internetu nezbytné. 

MM socky3

K tomu přibyl již zmíněný program #NextLevel. Na rozdíl od základního programu, který je rozložen do devíti sobot, ten absolventský je kratší. 

Během pěti sobot se ale budou studentům věnovat lektoři a hosté namíchaní podle projektu každého účastníka. “Absolvováním iCollege náš vztah nekončí, jakmile jednou někdo prošel iCollege, je součástí komunity. To je obrovská hodnota, se kterou chceme dále pracovat, jak v rámci #NextLevel, tak standardního programu,” dodává Končelíková.

Autor článku

Po klasickém desetiletém novinářském kolečku (on-line, papír, televize) se vrátil zase na web a je mu dobře. Více na LinkedIn.