Hlavní navigace

iCollege rozjíždí program pro absolventy. Chce pomoci s byznysem

Jan Beránek

Vzdělávací projekt zaměřený na webový byznys nabírá zájemce do dalšího semestru, ten má být plný novinek.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na další „level“ chce iCollege, už pod vedením Petry Končelíkové, posunout své studenty a především absolventy.“Program #NextLevel nabízí absolventům iCollege možnost rozvinout jejich byznys. Je kompletně individuální, veškerý čas lektorů i hostů je v něm věnován konkrétnímu projektu daného studenta,” vysvětluje nová šéfka, která přišla z co-workingového prostoru Node5.

Podzimní semestr začíná až v polovině září. Nová osnova je zaměřená především na praktické dovednosti, které jsou pro podnikání na internetu nezbytné. 

TipConten_tamata

K tomu přibyl již zmíněný program #NextLevel. Na rozdíl od základního programu, který je rozložen do devíti sobot, ten absolventský je kratší. 

Během pěti sobot se ale budou studentům věnovat lektoři a hosté namíchaní podle projektu každého účastníka. “Absolvováním iCollege náš vztah nekončí, jakmile jednou někdo prošel iCollege, je součástí komunity. To je obrovská hodnota, se kterou chceme dále pracovat, jak v rámci #NextLevel, tak standardního programu,” dodává Končelíková.