Hlavní navigace

iConcerts HD ukončil nekódované vysílání na pozici CS Linku a Skylinku

Švýcarský hudební kanál iConcerts HD, který je distribuován prostřednictvím satelitní pozice 23,5 stupně východně, zakódoval dnes dopoledne svůj signál. Tato skutečnost ukazuje na to, že program se brzo stane trvale součástí nabídky bulharského operátora Satellite BG. Nekódované vysílání probíhalo od pátku minulého týdne a diváci měli možnost vidět řadu atraktivních koncertů.

ČTĚTE TAKÉ: Udělejte si víkend s filmovými trháky i koncerty na satelitu v HD. Zdarma!

iConcerts HD by jistě v nabídce některé tuzemské služby uvítal nejen milovník kvalitní hudby. V nekódovaném „okně“ nechyběly například koncerty interpretů a skupin jako jsou Black Eyed Peas, R.E.M., Eric Clapton, Kelis, Katie Melua a řady dalších. Program by se teoreticky mohl stát součástí některé z tuzemských platforem v případě, že by došlo ke kladnému výsledku v jednání se zástupci Satellite BG. V úvahu tak připadají jak provozovatelé služeb CS Link, tak i Skylink a T-Mobile televize jako virtuálního operátora.

Parametry příjmu: Astra 3B, 12207/V, SR 27500, FEC 5/6, SID 5604, V PID 1401, A PID 1403, PCR PID 1401, norma DVB-S2, kódování Conax a CryptoWorks.

Našli jste v článku chybu?