Hlavní navigace

iDnes nabízí inzerentům reklamní spoty v rámci své iDnes.tv

6. 4. 2007
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Zpravodajský portál iDnes už nějaký čas provozuje svou malou internetovou televizi, pro kterou připravuje vlastní zpravodajské relace a až deset reportáží každý den. Inzerenti si nyní mohou zaplatit umístění až patnáctisekundového reklamního spotu před každou reportáž. Podobný formát využívá například televize Nova, která před pořady ze svého veřejně přístupného internetového archivu umisťuje upoutávky na své klasické vysílání. Podle tiskové zprávy navštíví iDnes.tv v průměru 55.000 čtenářů za…

Zpravodajský portál iDnes už nějaký čas provozuje svou malou internetovou televizi, pro kterou připravuje vlastní zpravodajské relace a až deset reportáží každý den. Inzerenti si nyní mohou zaplatit umístění až patnáctisekundového reklamního spotu před každou reportáž. Podobný formát využívá například televize Nova, která před pořady ze svého veřejně přístupného internetového archivu umisťuje upoutávky na své klasické vysílání. Podle tiskové zprávy navštíví iDnes.tv v průměru 55.000 čtenářů za týden, což má být dvakrát více než v září loňského roku. Každý z nich stráví na webu v průměru 20 minut. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).