Hlavní navigace

iDnes je portálovou dvojkou díky jízdním řádům

Jiří Macich ml.

Na české portálové scéně dochází ke změně na postu dvojky. Druhým nejnavštěvovanějším portálem se podle statistik služby NetMonitor stal za měsíc září server iDnes. Za září jej navštívilo rekordních 2 766 354 reálných uživatelů, kteří zhlédli téměř 255 milionů stránek. Oproti předchozímu měsíci se počet reálných uživatelů zvýšil o více než 467 tisíc. Za nárůstem stojí zejména návštěvníci serveru Jizdnirady.cz, který je v rodině iDnes nováčkem. Dříve se jízdní řády postaraly o nárůst počtu…

Na české portálové scéně dochází ke změně na postu dvojky. Druhým nejnavštěvovanějším portálem se podle statistik služby NetMonitor stal za měsíc září server iDnes. Za září jej navštívilo rekordních 2 766 354 reálných uživatelů, kteří zhlédli téměř 255 milionů stránek. Oproti předchozímu měsíci se počet reálných uživatelů zvýšil o více než 467 tisíc. Za nárůstem stojí zejména návštěvníci serveru Jizdnirady.cz, který je v rodině iDnes nováčkem. Dříve se jízdní řády postaraly o nárůst počtu uživatelů portálu Atlas. Více v článku Kontroverzní jízdní řády zastavily na iDnes.cz. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
29. 10. 2007 18:15
tom rosner (neregistrovaný)
Ve FF, Opere a Konqueroru zadnou masivni velkoreklamu nevidim. Jak uvadi o neco vyse Jirka, FF + Adblock plus (+ Flashblock) a jste bez problemu. Zadna reklama. V Opere a Konqueroru jen maly reklamni prouzek na nejake mptrojky v pravem hornim rohu.
29. 10. 2007 16:36
Bobo (neregistrovaný)
Na doméně vlak.cz jsou přibližně od 26.9.2007 k dispozici již jen jízdní řády vlaků. Ostatní jízdní řády jsou na doméně idos.cz (resp. momentálně jizdnirady.idnes.cz).