Hlavní navigace

iDnes poskytuje sestřihy a důležité momenty z fotbalové ligy

2. 8. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Čeští fotbaloví příznivci se se startem ligové sezóny 2010/2011 musí vypořádávat se zánikem projektu FotbalŽivě.cz, v jehož rámci v předchozích dvou sezónách nabízela Česká televize online přenosy ze všech zápasů tuzemské nejvyšší soutěže. Přenosy nyní nabízí web Tipovani.cz (často je však přetížen), který provozuje Sazka. Mnozí fandové ovšem postrádají informační servis, který jim nabízel FotbalŽivě.cz a právě toto volné místečko chce zaplnit zpravodajský portál iDnes, který začal poskytovat…

Čeští fotbaloví příznivci se se startem ligové sezóny 2010/2011 musí vypořádávat se zánikem projektu FotbalŽivě.cz, v jehož rámci v předchozích dvou sezónách nabízela Česká televize online přenosy ze všech zápasů tuzemské nejvyšší soutěže. Přenosy nyní nabízí web Tipovani.cz (často je však přetížen), který provozuje Sazka. Mnozí fandové ovšem postrádají informační servis, který jim nabízel FotbalŽivě.cz a právě toto volné místečko chce zaplnit zpravodajský portál iDnes, který začal poskytovat sestřihy a reportáže ze všech zápasů. Poskytuje je v rámci svého fotbalového zpravodajství na http://fotbal­.idnes.cz.

Fotbalové sestřihy z Gambrinus ligy jsou atraktivním obsahem pro naše čtenáře a my jsme rádi, že jim je můžeme nabízet říká Jaroslav Kábele, ředitel iDnes. Kromě sestřihů všech gólů chceme nabízet i další významné momenty, jako jsou sporné ofsajdy, fauly, plivance a podobně a za pomoci videa na Internetu je analyzovat, dodává Jaroslav Kábele. Kvalitního servisu iDnes pro fotbalové fanoušky si vážíme a tato služba ho posunuje ještě dál, uvedl Ivan Hašek, předseda Českomoravského fotbalového svazu. Mnozí fotbaloví fanoušci ovšem nad novým uspořádáním prezentace nejvyšší soutěže na Internetu lomí rukama a hodnotí jej jako krok zpět. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.